ÜrünlerimizLocksafe IVParcelpoint 24Locksafe 2000Beach Safe

Nasıl Kullanılır!Locksafe IV
Özellikler:

Bu sistem son yıllarda dünyanın her yerinde çok başarılı olmuş son teknolojidir. 4. Nesil teknoloji, eşyaların en iyi ve en gelişmiş depolama yöntemlerindendir.

Locksafe IV ürününün sert dış yapısı nedeniyle özellikle saldırı riski yüksek olan halka açık alanlarda kullanılır.

Mevcut dolap boyutları, değişken kiralama ve kiralama ücret yapıları açısından, sistem son derece esnektir ve bu nedenle de halka açık alanlara en uygun sistem Locksafe IV tür.

Locksafe IV ürününü dünyadaki birçok tren istasyonunda, müzelerde, havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde, eğlence parklarında ve hatta “Oscar Wilde” gibi feribotlarda bile görürsünüz.

Locksafe IV ile mekanik güvenliğin yanında dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı da güvenliğe çok büyük önem veriyoruz.

Locksafe IV klasik emanet dolaplarından çok farklıdır: dolap kapaklarını açmak için anahtara gerek yoktur. Anahtarlar mekanik dolaplar için kullanılır ve dolandırıcılar tarafından çoğaltılabilirler. Bunun neticesinde de dolaplara eşyasını yerleştiren müşterilerin eşyaları çalınabilir.

Klasik emanet dolap anahtarlarının her gün kaybolması normal hale gelmiştir. Bunun neticesinde suiistimalleri önlemek için dolap kilidi değiştirilir ve bunun sonucunda müşteriye yüksek bir maliyet ve sıkıntı çıkar. Bu sorunların hiçbiri Locksafe IV te yoktur.

Locksafe IV klasik anahtar yerine, “Manyetik Bilet” , “Manyetik Jeton” veya “Barcode Bilet” kullanır. Bilet kaybedildiğinde kilit değiştirme gereği duyulmaz. Dolap kapağı operatör tarafından sistem bilgisayarı üzerinden açılır. Kaybedilen bilet artık geçerliliğini yitirir.

Klasik emanet sistemlerinin aksine Locksafe IV te kiralama ücretleri kiralanan dolap hücresinde toplanmaz. Locksafe IV merkezi kontrol ünitesine sahiptir ve tüm gelirler sistemin tam ortasındaki ödeme noktasında toplanır.

Avantajları çok açıktır:

Tüm kazanç ödeme noktasında toplanır.

Kazancın miktarı izlenebilir.

Locksafe IV esnek bir sistemdir:

Bir istasyonda kullanılan emanet dolabı ile bir alışveriş merkezindeki dolabın kullanımı açısından farklı gereksinimler ortaya çıkar. Mesela alışveriş merkezinde müşteri kiraladığı dolap hücresini defalarca açıp içine eşya yerleştirebilir ya da içinden eşya alabilir.

Kiralama saatleri ve kiralama ücretleri sistemden ayarlanabilmektedir.

Bizim sistemimizin avantajlarından bir tanesi de sizin gereksinimlerinize göre yazılım geliştirmektir.

Ve bunun yanında daha fazla güvenlik ihtiyacınıza göre sisteme kamera entegre ederek görsel tüm olayların kaydedilmesini ve istendiğinde geriye dönük olarak izlenilmesini sağlıyoruz.

Elbette yeni gelişmelere ve size daha fazla seçenekler sunmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda sistemlerimiz yakında biometrik yeteneğe sahip olacaktır. Mesela bilet ya da jeton yerine parmak izinizle dolap kiralayabileceksiniz.

Teknik Detaylar:

Locksafe IV ürününün hücreleri değişik boyutlarda üretilmek için uygundur. Dizüstü bilgisayarlar veya alışveriş torbaları en küçük hücreler için, çok büyük bagajlar ise en büyük hücreler için uygundur.

Bir ödeme noktasına 8 farklı hücreler kolonu bağlanabilir ve değişik ebatlardaki hücreler bu ödeme noktasıyla kontrol edilebilir.

Locksafe IV 1,5 mm toz kaplı sac çelikten yapılır. Kapıları çift cidarlı olan ve çift cıvatalı kilit sistemi ile kilitlenir. Hücre tabanları paslanmaz çelik levhadan yapılmıştır.

Ödeme noktası alarm kontrollüdür ve madeni para, kâğıt para, kredi kartı ve bankamatik kartı kabul eder.

Aksesuarlar: Locksafe IV hücrelerinin içerisinde elektrik, internet gibi hizmetler de verebiliyoruz.

Locksafe Buzdolabı:

Locksafe IV ürün yelpazemize son olarak buzdolabını da ekledik. Özellikle alışveriş merkezlerindeki sistemlerimizin bazı hücreleri soğutma sistemlidir. Yanlarında çabuk bozulabilecek yiyecekleri olan müşteriler bu sistemi kullanarak rahatça alışveriş merkezinde gezmeye devam edebilirler. Bu hücrelerin iç sıcaklığı 5 ° C - 7 ° C dir.PARCEL POINT 24
Özellikler:

Paket Noktası 24 istenildiği zaman genişletilebilir.

Paket Noktası 24 e bir ödeme noktası yerleştirilebilir.

Paket Noktası 24 eşyaları kontrol edebilir.

Paket Noktası 24 mesaj gönderebilir.

Paket Noktası 24 her türlü kargoyu teslim alabilir.

Tabii ki sistemler ulusal bazda yayıldıkça merkezi bir yerden kontrol edilmesi elbette ki gereklidir. Böylece tüm olaylar, işlemler merkezden denetlenmiş, kontrol edilmiş ve kaydedilmiş olacaktır.

Biz zaten çok değişik alanlarda kullanılması için değişik yazılımlar geliştirdik.

Paket Noktası 24 sistemi posta ve kargo servisin yanında bakım-onarım şirketlerinin yedek parça temini içinde kullanılır. Lütfen daha kapsamlı bilgi için bize düşüncelerinizi yazınız.

İhtiyaçlarınız için en mükemmel çözümü sizinle beraber geliştirmekten mutluluk duyarız.LOCKSAFE 2000
Özellikler:

Merkez kontrollü bir elektronik emanet sistemidir. Farklı boyutlardaki birçok hücre tek bir ödeme noktasına bağlanabilir.

Bu sistem çok farklı alanlarda kullanılır:

Valizlerin depolanmasında

Mağazalarda alışveriş çantalarının depolanmasında

Kargo veya posta alma ve gönderme hizmetlerinde

Yedek parça servislerinde ki malzemelerin idaresinde

Locksafe 2000 sistemini sadece alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda alışveriş çantalarının saklanmasında görmüyorsunuz aynı zamanda eğlence parklarında, müzelerde, Mekke ve Medine’deki ibadet yerlerinin çevresinde de görüyorsunuz.

Bu sistem 1,5 mm çinko kaplı ve toz boyalı çelik saçtan imal edilir. Kapıları çift cidarlı olan ve çift cıvatalı kilit sistemi ile kilitlenir. Hücre tabanları paslanmaz çelik levhadan yapılmıştır. Bundan dolayı bu sistem çok sağlam ve güvenlidir.

Kamu istasyonları gibi saldırı riski yüksek olan yerlerde emanetlerin depolanması için bu sistemi öneririz.

Locksafe 2000 sistemine örnek olarak Lufthansa Havayollarındaki çalışan dolaplarımızı gösterebiliriz.BEACH SAFE
Özellikler:

Plaj veya sahil için kullanılan elektronik emanet ve bagaj sistemidir.