Hakkımızda

AKELSAN TEKNİK sürekli gelişen teknolojiye dayalı olarak, programlı bir şekilde modern elektronik cihaz ve sistemler geliştiren, üretimini yapan, pazarlayan ve satış sonrası hizmetlerini yürüten entegre bir kuruluştur.

Kamera güvenlik sistemlerinde ürün ve hizmet kalitesini kendine ilke edinen Akelsan Teknik, kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği büyük projelerle bu sektörde ki yerini sağlama almıştır.

Ayrıca ülkemizde insanlarımızın hayatını kolaylaştıran, kurum ve kuruluşlara daha modern ve akılcı çözümleri sunan,ayrıca gelir getirici bir ürün olan“Elektronik Emanet Sistemi (EES)/LOCKSAFE” i ülkemize kazandıran ilk ve tek firmadır.

AKELSAN TEKNİK müşteri isteklerinin üzerinde uzman kadrosuyla çözümler geliştirerek müşteri memnuniyeti temeline dayanan teknoloji odaklı alanlarda öncü bir vizyona sahiptir.

LockTec GmbH Distiribütörü;

29 Kasım 2006 tarihinde imzalanan Ortaklık Sözleşmesi gereği Locktec ürünlerinin ülkemizdeki tüm hakları Akelsan'a aittir. Tarafımızdan projelendirilen “Elektronik Emanet Sistemi (EES)” Locktec tarafından Almanya’da üretilmektedir. Üretim hatalarına karşı garantili olan ürünlerin teknik bakımı ve yedek parça temini yalnız Akelsan tarafından sağlanır.